Tüp Bebek Tedavisi Uygulaması Yaptıran ve Başarılı Olan Türk Ünlüler Kimlerdir?

Bebek sahibi olmak için tüp bebek tedavisi yöntemini kullanan ünlülerde bulunur. Bu kişilerde tedavi uygulaması ile başarılı bir şekilde ileri yaşlarda bile olsa bebek sahibi olmuştur.

Tüp Bebek Yaptıran Türk Ünlüler Kimler – 2017 Yılın Raporları

Bebek sahibi olmak normal yaşam sürdüren insanların isteği olduğu gibi yaşamını ünlü olarak sürdüren çiftlerinde istekleri arasında yer alır. Annelik ve babalık heyecanı yaşamak, bebek sahibi olmak dünyanın en güzel duygusunu yaşatacak bir durumdur. Olmaması ise çiftleri kötü hissettiren ve psikolojik anlamda zorlayan bir durumdur.  Birçok ünlü de bu anlamda uzman doktorları tercih ederek tüp bebek tedavisi ile bebek sahibi olmayı tercih etmiştir. Önemli olan hangi uzmanı, hangi merkezi seçtiğiniz ve bu anlamda ne kadar araştırma yaptığınızdır. Tüp bebekle hamile kalan ünlüler arasında;

  • Hülya Avşar; kızı, yaşamı ve kardeşi ile gündemden düşmeyen güzel şarkıcı ve oyuncu da tüp bebek tedavisi gören ve çocuk sahibi olan annelerdendir. Çocuğu olması adına beş sene boyunca tedavi gören şarkıcı tüp bebek tedavisi yöntemiyle hamile kalmıştır.
  • Hande Ataizi; uzman doktorları tercih ederek tüp işlem yöntemiyle hamile kalan Ataizi bu şekilde çocuk sahibi olan ünlülerin içinde yer alır. Ünlü oyuncu kariyerini bir kenara bırakarak anne olarak görevini sürdürmektedir.
  • Seda Diker; uzun yıllar boyunca tüp bebek tedavisi gören ünlü umudunu yitirdiğinde hamile kaldığını öğrenmiş. Bu şekilde anne olmanın güzel olduğunu belirterek, uygulama yaptıran kişilerin anne olmaktan vazgeçmemesini belirtiyor.
  • Füsun Demirel; ilerlemiş yaşına rağmen oyuncu tüp işlem tedavisi yaptırdı. Bu şekilde bebek sahibi olan Demirel 50 yaşını geçmiş durumdadır.
  • Beren Saat; çocuğu olmasını isteyen ve hamile kalmak isteyen Beren Saat’in de bu uygulama tedavisi işlemlerine başladığını söyleniyor. Bu durumun hangi detaya sahip olduğunu bilmesek de TV ekranlarında görülmemesi buna yorulmaktadır.
  • Nurgül Yeşilçay; ekranların sevilen güzel gözlü oyuncusu bu uygulama tedavisi ile hamile kalan ve anne olan bir kişidir. İşlemlere başlayan ve tedavisi konusunda başarı yakalayan oyuncu anne şimdilerde kocaman bir erkek çocuğuna sahiptir.

Diğer Ünlüler ve Tüp Bebekte Uygulama

  • Esin Maraşlıoğlu; geç yaşta anne olunabileceğini kanıtlayan ünlülerin içinde yer alır. 48 yaşında tedavi görerek anneliğe adım atarak tekrardan anne olmuştur. Ünlü modacı gördüğü tedaviler sonucunda bir erkek çocuğuna sahip olmuştur.
  • Yeşim Salkım; hamile kalmanın ve anne olmanın yaşı olmadığını düşünen oyuncu 40 yaşında tedavi ile bebeği olan kişiler arasında bulunur. Şimdilerde ise ileri olan yaşına rağmen bebeğini büyütüyor.
  • Demet Akalın; anne olmayı ve hamile kalmayı düşünmeyen Akalın eşinin ısrarı ile uygulama yaptıran bayanlar arasında yer almaktadır. Artık anne olmanın ne demek olduğunu ve çocuk sahibi olmanın nasıl bir mutluk verdiğini anlatılmayacak bir duygu olduğunu ifade etmektedir.
  • Yabancı ünlüler; yerli ünlülerde olduğu gibi yabancı ünlülerde de bu işlemleri tercih eden ve çocuk sahibi olan kişiler bulunur. Nicole Kidman ilk çocuğunu 40 yaşında, ikinci çocuğunu da 49 yaşında kucağına almıştır. ABD’de ünlü bir aktris olan Cheryl Tiegs gördüğü tedavi ile 52 yaşındayken ikiz bebeklerin sahibi olmuştur.
Makale değerlendirme:
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 oy, ortalama: 5,00
Loading...
Paylaşalım:
Yorum ekle