"TupBebekte.com - Tüp Bebek İle İlgili Son Gelişmeler.

Maya Tüp Bebek Merkezi

Maya tüp bebek ve kadın sağlığı merkezi doktorları bu alanlarda en güncel tetkikleri ve tedavileri uygulayarak başarı yakalamaktadır. Ayrıca tüp bebek hastanesinde kadın sağlığı konusunda ve hakkında tüm histopatolojik ve laboratuvar tetkikler yapılmaktadır

Maya Tüp Bebek Merkezi – Başarı Oranı, Fiyatları ve Yorumları

Maya tüp bebek ve kadın sağlığı merkezi iki tane uzman hekim ile kurulan bir merkezdir. Op. Dr. Hüseyin Mutlu ve Op. Dr. Murat Keskin tarafından kurulan maya tüp bebek ve kadın sağlığı merkezi diğer uzman doktorları ile birlikte menopoz, endoskopik işlemler, tüp bebek, kısırlık, gebelik, riskli gebelik ve diğer jinekolojik alanlarda hizmet vermektedir.

Maya tüp bebek ve kadın sağlığı merkezi doktorları bu alanlarda en güncel tetkikleri ve tedavileri uygulayarak başarı yakalamaktadır. Ayrıca tüp bebek hastanesinde kadın sağlığı konusunda ve hakkında tüm histopatolojik ve laboratuvar tetkikler yapılmaktadır. Tüp bebek hastanesi kadın sağlığı konusunda profesyonel ve bilimsel yaklaşımlar yaparak kişiye özel sağlık hizmetleri vermektedir. Merkez hakkında online ortamda yorumlar bulunur. Bu yorumların çoğunluğu olumlu ve başarılı sonuçları ifade etmektedir. Yorumları tek tek okuyarak tedavi için görüşme ve planlama yapılabilir. Ayrıca kadın sağlığını önemseyerek hizmet veren kurumda ön görüşmede fiyatları konusunda detaylı görüşme yapabilmektedir.

Uygun fiyatları ve tüp bebek kampanyası ile daha uyguna tedavi olma şansı yakalamakta mümkündür. Bebek sahibi olmak için beklemek istemezseniz ve yaşamınıza yeni heyecan katmak adına adım atabilirsiniz.

Maya Tüp Bebek Merkezi Kadın Sağlığı Hizmetleri

  • İdrar Kaçırma(Inkontınans) Ve Tedavi Yöntemleri
  • Vajina Düzeltme Ameliyatları(Vajinoplasti)
  • Kısırlık Ve Testleri
  • Aile Planlaması
  • Kadınlarda Hormonal Testler
  • Rahim Filmi
  • Tüp Bebek
  • Jinekoloji
  • Hamilelikte Cinsellik

Maya Tüp Bebek Merkezi iletişim

Büyükdere Cad No: 91 , Ocak Apt , Kat : 5 Mecidiyeköy / ISTANBUL (Ali Sami Yen Stadı ve VIP Mükellefler Vergi Dairesi Karşısı).

Tel: 212 – 266 16 96 (PBX)

Fax: 212 – 217 03 18

e-mail: bilgi@mayaklinik.com


Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...
Yorum ekle