"TupBebekte.com - Tüp Bebek İle İlgili Son Gelişmeler.

Florence Nightingale Tüp Bebek Merkezi

Florence Nightingale Tüp Bebek Merkezi İstanbul Anadolu yakası Kızıltoprak ta 2005 yılından bu yana hizmet vermektedir. Uzman ekip kısırlık ve tüp bebek işlemleri alanında tüm tecrübe ve başarılarıyla çiftlerin yanında olmaktan mutluluk duymaktadır.

Tüp Bebek Tedavisinde Artış

Tüm tüp bebek işlemlerine dair testler, tanılar, tedaviler merkezde yapılabilecek düzeyde teknik olarak gelişmiştir. Bütün bunların yanı sıra jinekolojik cerrahi işlemler de gerçekleşmektedir.

Son yıllarda hızla artan kısırlık durumlarına istinaden paralelinde artan tüp bebek merkezlerinde de kuşkusuz aranılan tek şey güvendir. Florence Nightingale bu anlamda emin olunabilecek duraklardan biridir. Gelen hastanın genel durumuna göre tedavi biçimi şekillendiren florence nightingale tüp bebek merkezi doktorları öncelikle hasta psikolojisine inerek yapılacaklar ve sonuçlar doğrultusunda ayrıntılı bilgi verme hedefindedir. Başarı ya da başarısızlık oranları net bir şekilde çifte ancak özellikle bu işlemlerde hassas olan anne adayına bir bir açıklanır.

Florence nightingale Misyonu

Florence nightingale bünyesinde bulunan bütün uzmanların taşıdıkları tek misyon yüksek oranda başarıyı yakalayabilmektir. Merkez içerisine girildiği andan itibaren ön banko elemanları dâhil güler yüzle karşılama heyecanlı ve gergin bir çift için inanılmaz motivedir. Florence Nightingale de bu yaşanır. Sonra uzman doktorla tanışma faslı gelir. Konusundan deneyimli operatör doktorların yine aynı yüz ifadesiyle tanışma sonrası konuyla ilgili ince detayları hakkında bilgi sahibi olmak ve bir anda bu işlemi yaptırmak adına imzalar atılmada bulunabilmektedir. Bütün bu ışık hızı gelişmelerin kuşkusuz tek sebebi alınan duygu alışverişidir. Merkezde fiyatlar birebir karşılıklı görüşme esasına dayanır.

Florence nightingale Sunduğu Hizmetler

  • Florence Nightingale tüp bebekmerkezinde aşılama, sperm analizleri, sperm dondurma işlemleri yapılabilmektedir.
  • Florence Nightingaletüp bebek merkezinde embriyo transferi, embriyo dondurma, genetik tanı işlemleri yapılabilmektedir.
  • Florence Nightingale tüp bebekmerkezinde gerekli olabilecek hormon analizleri ve cerrahi jinekolojik işlemler yapılabilmektedir.

Florence Nightingale Tüp Bebek Merkezi Adresi

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi ile iletişim kurmak ve tüp bebek konusunda bilgi almak sterseniz, Cumhuriyet, No: 34380, Abide-i Hürriyet Cd No:161, 34381 Şişli/İstanbul adresine giderek yerinde bilgi alabilirsiniz. Ayrıca 444 0436 numaradan da iletişim kurarak bilgi almak isterseniz, mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz.


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Yorum ekle