"TupBebekte.com - Tüp Bebek İle İlgili Son Gelişmeler.

Eurofertil Tüp Bebek Merkezi

Eurofertil Tüp Bebek Merkezi sürekli gelişen teknoloji ile birlikte üreme tekniklerinde başta hasta psikolojisi olmak üzere tüp bebek konusunda Dr Hakan Özörnek başta olmak üzere uzman doktorları ile en yüksek başarı oranları olan bir merkezdir.

Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Verilen Hizmetler

Merkez dahilinde çiftlere en uygun tüp bebek tedavisi seçilip adım adım ilerlemek ve sonuçta karşılıklı gülen taraflar olmak için çalışır. Eurofertil tüp bebek merkezi medikal direktörü doktor hakan özörnek Tüp bebek merkezi hizmetleri dahilin de şu hizmetler sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Nuhkuyusu Caddesi No:96 34662 Altunizade / İstanbul

Telefon: 0 216 47 47 047

Faks: 0 216 47 47 040

E-posta:info@eurofertil.com

Üreme Tekniklerinde Başarı Tüp Bebek

Tüp bebek tedavisi artık günümüzde sorunlu ya da açıklanamayan kısırlık sebebi ile çok fazla kullanılan üreme tekniği haline gelmiştir. Dr Özörnek Tüp bebek tedavisi için öncelik anne adayının psikolojinin bu döneme hazırlıklı olmasından geçtiğini savunan bir doktordur. Zira tüp bebek işlemlerinde ilkinde tutma gibi bir durum söz konusu olmayabilir. Dr Hakan bu durumlarda anne adayı başta olmak üzere çiftlerde duygusal çöküntüler yaşandığını savunan bir uzmandır. Bütün bu olumsuzlukları geride bırakarak atılan her adım aslında annelik içgüdüsünün başladığının bir belirtisidir. Tüp bebek tedavisinin yapılacağı merkez de bir o kadar önem taşır.

Dr Hakan bu durumlarda anne adayı başta olmak üzere çiftlerde duygusal çöküntüler yaşandığını savunan bir uzmandır ve bu konuda ailelere büyük destek vermektedir.

Temizliği, hijyenliği, profesyonel yaklaşımları, uzman personelleri ile deyim yerindeyse dört dörtlük olmalıdır. Bir tüp bebek laboratuarı en iyi malzeme ve koşullarla hazırlanmış olmalı, son teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Tedavi yapacak doktorun her şeyden önce hastası ile yakından ilgilenmesi, yapılacaklar, olacaklar konusunda net bilgiler vermesi öncelik görevidir. Doktor Özörnek bunun bilincinde olan bir uzmandır. Doktor hasta ilişkisinde gizli saklı bir şey olmaksızın, tedavi seçenekleri sunulabilmesi için, büyük önem taşıdığını her zaman savunan ve uygulayan Eurofertil tüp bebek merkezi medikal direktörü doktor hakan özörnek, bu sıcak ilişki sayesinde başarı oranlarının arttığına inanmıştır.

 


Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...
Yorum ekle